Śmieciomedia PiS. Okazuje się, że propagandziści partyjni są po prostu na telefon.

Według informacji ujawnionych w wyniku publikacji maili ze skrzynki Michała Dworczyka,  doradca Mateusza Morawieckiego Mariusz Chłopik na jego prośbę błyskawicznie zadzwonił do Samuela Pereiry, Antoniego Trzemiela i Tomasza Sakiewicza, żeby eksponowali w swoich mediach wypowiedź, na której zależało nieudolnemu szefowi rządu. Spotykał się też z Karnowskim.

Pereira, internetowy hejter, dzięki PiS jest szefem portalu internetowego TVP Info, Trzmiel naczelnym serwisu internetowego tygodnika „Do Rzeczy” (współpracuje też z TVP i Polskim Radiem), a Sakiewicz to naczelny „Gazety Polskiej”, „Gazety Polskiej Codziennie” i Telewizji Republika. Karnowski to jeden z tzw. “Braci Kremlowskich”, odpowiada za serwis wPolityce.pl i Sieci (te same, które opublikowały wywiad z ambasadorem Rosji i pisały, że Putin ma rozsądną ofertę dla Zachodu).

Reklamy

„Mam parę sygnałów że ta moja wypowiedź do Kamer po konferencji prasowej – ws. sądów była bardzo krótka i klarowna zarazem i że warto ją grzać w postaci setek o promocji w różnych miejscach. Czy moglibyście tu i ówdzie to rozreklamować?” – czytamy w mailu od kłamcy Morawieckiego.

Mariusz Chłopik po sześciu minutach odpisał: „Jest i idzie szeroko. Szczególnie dla naszego elektoratu”. Natomiast pięć minut później poinformował: „Pereira Trzmiel Sakiewicz -> obdzwonieni. Karnowski -> zaraz się widzę”.

Pojawił się też wątek Michała Kolanko, PR-owca pełniącego obowiązki publicysty w „Rzeczpospolitej”.

Poprzedni artykułPawłowicz otwarcie żąda polexitu. Prosi o to… Kaczyńskiego
Następny artykułZabrać PiS abonament RTV! Ekonomiści wskazują na niesprawiedliwość podatku na TVP, przy emisji reklam i dotacji [VIDEO]