Strażnicy leśni wściekli na Kaczyńskiego. Ludzie masowo ruszyli do lasów

Jeden z internautów ujawnił, że w efekcie nieodpowiedzialnych decyzji polityków PiS, które doprowadziły do braku węgla, Polacy masowo ruszyli do lasów:

“Kaczyński tym pozwoleniem na zbieranie chrustu narobił niezłego cyrku. Byłem na kurkach dzisiaj rano, staje tam gdzie zwykle jak co roku, zadupie totalne ale znane z tego, że obfite w kurki 6 rano jeżdżę tam od zawsze czyli jakieś 15 lat bo za dzieciaka jeździłem tam z ojcem.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Nagle poczułem się jak złodziej , straż leśna dokumenty poprosimy, WTF no dobra, co pan tu robi, dlaczego tak wcześnie, gdzie pan zaparkował

Od słowa do słowa że strażnikiem okazało się, że przez zapowiedź PiS o tym, że można iść zbierać chrust i braku węgla spowodowanych idiotycznym embargiem z dnia na dzień ludzie zaczęli kraść drzewo z lasu i niszczyć runo leśne przez co drogi wcześniej dostępne dla ruchu kołowego musieli pozamykać i pościągali tabliczki o możliwości wjazdu (jak nie ma tabliczki przy drodze o ruchu kołowym w lesie to nie wolno tam wjeżdżać)

Mało tego do wioski koło której jest las prowadzi tylko jedna droga polna też musieli zmienić wjazd na tylko dla mieszkańców xD No ludzie do czego ten PiS doprowadził ten kraj to się w głowie nie mieści” – komentuje internauta.