Kaczyński zrejterował?! Nie będzie już spotkań z liderem PiS

Najwyraźniej ktoś w PiS zrozumiał, jakie katastrofalne konsekwencje dla Zjednoczonej Prawicy mają publiczne wystąpienia Jarosława Kaczyńskiego. Choć znając sposób, w jaki funkcjonuje dwór na Nowogrodzkiej, bardziej prawdopodobne jest to, że lider PiS nie umie poradzić sobie z krytyką, z jaką spotyka się podczas każdego spotkania z Polakami.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


I zapewne dlatego poinformowano, że kolejnych spotkań z Kaczyńskim już nie będzie. Mimo że wcześniej były planowane. Oficjalnie nie dojdą do skutku z powodu… wakacji.

– Prezes PiS jeszcze w czerwcu rozpoczął objazd po polskich miejscowościach, co wielu odczytuje jako rozpoczęcie kampanii wyborczej. Jednak chyba nie spodziewano się, że tym spotkaniom będą towarzyszyły tak duże protesty, a nawet nieprzyjemne incydenty, jak ten z jajkami w Gnieździe – pisze portal NaTemat.pl.

– Widać, że Kaczyński jest też w gorszej formie, myli wiele kwestii, wypowiada zdania, które potem muszą prostować jego współpracownicy. To wszystko sprawia, że informacja o nagłym zawieszeniu trasy może być reakcją na kiepską kondycją prezesa i próbą ochrony go przed kolejnymi wpadkami – dodają dziennikarze.

Naszym zdaniem jednak Naczelnik zdał sobie sprawę że PiS zmierza ku klęsce. I że nikt nie chce słuchać andronów, jakimi przez wiele lat tumanił Polaków.