Piotr Zgorzelski z PSL obiecuje: rozliczymy każdą aferę PiS

Nie mam wątpliwości, że partie demokratyczne przejmą władzę po najbliższych wyborach. PiS jest nieudolny i nie ma żadnej strategii jak poradzić sobie z kryzysem energetycznym. Po utracie władzy wszystkie afery PiS będą rozliczone – powiedział Piotr Zgorzelski, wicemarszałek z ramienia PSL.

Ludowcy chcą rozliczyć wszystkie afery PiS i postawić osoby łamiące prawo przed sądem. Jest to jedno ze zobowiązań, które zostanie złożone przed wyborami.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Ludzie oczekują tego, aby przestępcy w białych kołnierzykach, ukrywający się za politycznym parawanem, poszli do więzienia. Nie mają węgla, nie mają cukru, nie mają nadziei na lepszą przyszłość. Wszystko drożeje, jest coraz gorzej. Za to wszystko odpowiada Jarosław Kaczyński i jego partia – uważają ludowcy.

PSL zamierza powołać komisję śledczą w sprawie przestępstw partii Kaczyńskiego. Jednym z oskarżonych ma być Adam Glapiński, który zdaniem konstytucjonalistów poważnie naruszył prawo.