Poseł od Ostrołęki zostanie wiceministrem. Kaczyński potwierdził, że PiS nie ma zdolności do rozliczenia swoich afer

Arkadiusz Czartoryski, poseł PiS, polityk Partii Republikańskiej Adama Bielana, ma zostać nowym wiceministrem sportu i turystyki. Wcześniej CBA przeszukiwało jego dom w związku z aferą dotyczącą elektrowni w Ostrołęce.

To ważny sygnał, jaki Jarosław Kaczyński wysyła Polakom: nie będzie rozliczenia żadnych afer w PiS. Wszystko w imię władzy.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Wcześniej Czartoryski odszedł z klubu PiS. Jednak już po dwóch tygodniach wrócił i ma zostać wiceministrem w jakimś trzeciorzędnym ministerstwie. Liczy się jednak dodatkowa kasa i możliwości, jakie daje nowe stanowisko. A zarzuty prokuratury i CBA? Kaczyński wyciszy.

W ten sposób prezes PiS pokazuje, że mafia polityczna za wszelkie cenę będzie chronić swoich i że ta władza nie jest już zdolna do żadnego rozliczenia się czy oczyszczenia, dlatego musi odejść. Miejsce przestępców jest w więzieniu.