Kolejny wyciek ze skrzynki Dworczyka i kolejne bulwersujące informacje. Tym razem okazuje, że Michał Dworczyk, prawa ręka Morawieckiego, uczestniczył w procesie obsadzania prokuratorów. Polityczna sitwa!

Od Janusza Manieckiego do Michał Dworczyka:

Reklamy

” Cześć, najważniejsze sprawy na najbliższe dni:

1/ W Bielawie zamieszanie wynikło z tego,że policja na polecenie prokuratury zainteresowała się skargą pana Raka (Twoje pisma tylko to przyspieszyły). a ponieważ od ośmiu lat hulał tam PO-PIS (umowa pani Ani z Jurcewiczem i Smolarzem) to beneficjenci – Skibniewska i jej ludzie poczuli się zagrożeni. Bo PO w odwet może wykoleić panią wiceburmistrz i wiceprzewodniczącego Palucha i zepsuć “deal” pani Ani, która miała już dogadane miejsce dla swojego człowieka w spółce miejskiej gdzie prezesuje Jurcewicz. Gdyby pani Ania coś mówiła spytaj czy jest pewna, że tam nie doszło do korupcji przy przetargu na TBS i czy warto bronić takiego burmistrza?. Wystarczy chyba…

2/ Przypominam – prokurator rejonowy Dz-ów – Zbigniew Kata, Wałbrzych – Maciej Wiącek.

3/ Pamiętaj proszę o tym kierowniku Ochrony fitosanitarnej w Dz-wie dla Janusza Borka, spytaj wojewody czy jest jeszcze wolne miejsce na szefa sanepidu powiatowego. Obie instytucje – to agendy wojewody.

4/ Pamiętaj o Jarkowych wnioskach do MON.

5/ Czy dałoby się umówić przed (czy po Świętach) burmistrzów Niemczy u min. Kolarskiego i w MON?

6/ A wygodnym terminie umów Piotra Majchrzaka z “S” DN-ów w ARPrzemyslu ( prezes Chludziński) w Warszawie, Piotrek dojedzie w wyznaczonym terminie.

7/ My w piątek inicjujemy – lokalny PiS ( bez Bielawy rzecz jasna, Ruch i klub “GP” takie lokalne stowarzyszenie patriotyczne, wspierające PiS ale i potrzebne na zbliżające się samorządowe wybory. Będzie miało osobowość prawną a więc i możliwość aplikowania o środki, granty itd. Nazwa – Obywatelski (by PO nie zawłaszczała “obywatelskości” w kraju) Ruch Patriotyczny czyli ORP- ładne? To nie ma celu robienia konkurencji dla PiS ((ak może sugerować Pani Ania) ale wspomóc słabe struktury PiS, szczególnie w wyborach do gmin, gdzie przy jednomandatowych okręgach szyld partyjny (szczególnie w małych gminach) jest slaby.

8/ Chcemy wynająć autokar na wyjazd do Warszawy na 10.04 – czy załatwisz by posłowie się dołożyli trochę – tak jak poprzednio po 200-300 zł.

9/ Myślimy o dwóch uroczystościach tutaj – 3 maja i na rocznicę prezydentury Andrzeja Dudy., na pewno zamówimy mszę św. na 6 rocznice smoleńską – najpewniej w piątek 8.04. Obejmiesz patronat?

10/ Pamiętaj o umowie Fundacji z Romka spółką na pieniądze dla mnie. Tyle na razie, scenariusz poniedziałku ułożę, dwa następne dni zrobimy wspólnie do końca tygodnia. Pozdrawiam. Janusz.”

Janusz Maniecki to działacz PiS.

Poprzedni artykułZgorzelski ostro o CPK: to Centralna Pralnia Kasy
Następny artykułKlęska PiS coraz bliżej. Potwierdza to najnowszy sondaż!