Poczta Polska zmieni się w sieć sklepów Orlenu?

Poczta Polska nie jest się w stanie sama finansować, bo jest źle zarządzana i nie radzi sobie na rynku konkurencyjnym. W związku z tym powstał pomysł, by poczta stała się czymś w rodzaju sieci sklepów Orlenu, z poszerzonym asortymentem a tylko przy okazji będzie się zajmować obsługą płatności i przesyłek.

W ten sposób powstanie wielki państwowy monopol, który będzie służył do uprawiania propagandy. Wielkie koncerny zarządzane nieudolnie przez PiS przejmą całkowicie kontrolę nad rynkiem i będą mogły niszczyć konkurencję a jednocześnie narzucać warunki gry, korzystając z ogromnych rezerw pieniędzy płaconych przez Polaków za za drogie paliwo.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Już dzisiaj placówki Poczty Polskiej są absurdalnie wypchane wszelkiej maści towarami oraz pisemkami religijnymi i pisowskimi. Wejście Orlenu byłoby tylko poszerzeniem tego trendu.