Policja w Iławie ściga kierowcę za sprzeciw wobec PiS

Jeden z mieszkańców Iławy ma na swoim napisy, które w zdecydowany sposób wyrażają jego stosunek do władzy. To nie spodobało się lokalnej policji, będącej najwyraźniej na usługach PiS: Będzie prowadzone postępowanie odnośnie popełnionego wykroczenia – powiedziała st. asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy iławskiej KPP lokalnemu portalowi.

Okazuje się więc, że dzisiaj w Polsce nie wolno mieć już poglądów politycznych ani ich wyrażać a policja zamierza ścigać właściciela samochodu, który w jasny sposób wyraża to, co myśli o Kaczyńskim i jego bandzie.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


W rzeczywistości każdy ma prawo do wyrażania swoich poglądów, nawet jeśli nie podobają się one władzy a komendant policji w Iławie powinien się dobrze zastanowić, czy chce służyć Kaczyńskiemu czy Polakom. Wybory są niedługo a nadgorliwość bywa bardzo zgubna.

Zdjęcie nadesłano do redakcji serwisu InfoIława.pl

źródło: Info Iława