TVPiS przerwała transmisję, gdy kwiaty składał prezydent Trzaskowski

Medialne cyngle TVPiS czuwają na swoim obrzydliwym posterunku. W czasie relacjonowania uroczystości Powstania Warszawskiego pokazywano Andrzeja Dudę oraz innych przedstawicieli PiS, ale nie pokazano jak kwiaty pod pomnikiem składa Rafał Trzaskowski, prezydent Warszawy. Nie pokazywano też Dudy z Trzaskowskim.

Telewizja pisowska bezczelnie kłamie i manipuluje, aby ludzie nie zobaczyli Rafała Trzaskowskiego ani marszałka Tomasza Grodzkiego. Jest to postępowanie obrzydliwe i co najważniejsze niezgodne z prawem. Ustawa o radiofonii i telewizji nakazuje TVP relacjonowanie obiektywne.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


W związku z tym po dojściu opozycji do władzy będzie trzeba odebrać wynagrodzenia wszystkim ludziom z telewizji, którzy kazali tak realizować program a także tym, którzy to realizowali. Wynagrodzenia owe były bowiem wypłacone nienależenie. Mowa o wielu milionach złotych – od Kurskiego zaczynając po ostatniego marnego propagandzistę – prezentera, poprzez wydawców oraz oficerów politycznych.

TVPiS musi zapłacić za oszukiwanie Polaków!