Żarty się skończyły! PiS chce zrezygnować z funduszy europejskich!!!

Najwyraźniej stratedzy Zjednoczonej Prawicy wiedzą już, że nie mają co liczyć na rzekę pieniędzy płynących z Unii Europejskiej. Funduszy nie będzie, bo PiS bez skrupułów nadal łamie w Polsce praworządność. Dlatego rozpoczęli propagandowe przygotowania do operacji, mającej wyjaśnić Polakom dlaczego tych – tak potrzebnych – pieniędzy nie będzie.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Oczywiście PiS nie przyzna się do tego, że pieniądze zostały wstrzymane ze względu na działania Kaczyńskiego, Ziobry i reszty „przyjaciół” z ulicy Nowogrodzkiej. W zamian za to zostaniemy uraczeni papką patriotyczno-godnościową. Coś z cyklu „nie będzie Niemiec pluł nam w twarzy”.

Zapewne w tym już duchu wypowiada się jeden z wpływowych europosłów PiS, prof. Zdzisław Krasnodębski. – Czas przeciąć negocjacje i powiedzieć, że rezygnujemy ze środków na KPO – uważa przekonuje na antenie Radia Wnet.

– Przedtem nie mieliśmy środków z KPO, a Polska rozwijała się bardzo płynnie – dodaje. – [Trzeba] po pierwsze, zrezygnować z KPO, wyraźnie powiedzieć, że w związku z tym, w sprawie transformacyjnych ambicji nie będziemy realizować celów unijnych – przekonuje.

A może, zamiast palić mosty w relacjach z UE, warto byłoby zacząć przestrzegać obowiązującego w Polsce prawa?