Cukier nadal towarem deficytowym. Braki w sklepach rosną

Nadal występują poważne braki cukru w sklepach a jego cena rośnie. To wina Jarosława Kaczyńskiego i jego nieodpowiedzialnej, złej polityki gospodarczej.

Każdy kto próbował w ostatnich tygodniach kupić cukier, spotkał się z tym, że białego kryształu brakuje. Za dostawy cukru odpowiada w Polsce głównie państwowy moloch, stworzony przez PiS. W efekcie go zabrakło a ceny idą do góry.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Polacy nie wierzą w PiS, nie wierzą w zapewnienia Morawieckiego czy Sasina, i po prostu nie mogą cukru kupić. Stał się on towarem deficytowym a nawet gdy się pojawia, to błyskawicznie znika z półek. Każda dostawa jest droższa – mówią też klienci.

Braki cukru na rynku to ogromny dramat Polek i Polaków. Winny braków jest oczywiście Jarosław Kaczyński i jego wizja gospodarki. Komunistycznej. Warto zauważyć, że w niektórych sklepach zaczyna też brakować oleju.