Ilość małżeństw spada, Polacy nie chcą mieć w kraju PiS dzieci

Polska gwałtownie się starzeje, wymiera i wyludnia. To wnioski z analizy najnowszych statystyk, które pokazują zbrodnicze wręcz efekty polityki Kaczyńskiego:

  1. Polacy nie chcą zawierać małżeństw. Zdolność do zakupu mieszkania jest tak niska, że nie ma sensu zakładać rodziny, bo i tak nie będzie jej stać na własne lokum.
  2. Polacy nie chcą mieć dzieci. Ich wychowanie jest tak drogie a przyszłość tak niepewna, brak perspektyw tak dolegliwy, że sytuacja z dziećmi jest po prostu tragiczna. Przyrost naturalny spadł również przez agresywną politykę PiS co do zakazu aborcji.
  3. Polacy młodzi masowo wyjeżdżają – kto żyw wyjeżdża z tego kraju. Ambasady krajów gdzie trzeba uzyskiwać wizę studencką czy pracowniczą są wręcz oblężone a samoloty pełne, ale w jedną stronę.

To wina Jarosława Kaczyńskiego. Dla Polski nie ma dzisiaj żadnych perspektyw.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.