Motyka zaorał doradcę Morawieckiego: “Ty perfidny kłamco!”

Norbert Maliszewski, jeden z doradców Morawieckiego, ma dzisiaj kiepski dzień. Nie wyszedł mu propagandowy wpis a do tego nadział się na ostrą i celną ripostę Miłosza Motyki, rzecznika PSL. A jak wiemy ludowcy jeńca nie biorą i orają ostro.

Maliszewski sugerował w swoim wpisie, że PiS wprowadził programy rodzinne a opozycja nie ma swoich pomysłów. Na to Motyka odpisał mu tak:

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


“Ty perfidny kłamco, kto wprowadził roczne urlopy macierzyńskie, najdłuższe w Europie? Kto ustanowił zasadę „złotówka za złotówkę”, w świadczeniach rodzicielskich? Kto stworzył program senioralny Senior-Wigor i kto ustanowił program budowy żłobków?! Kto zagwarantował ubezpieczenie na urlopie rodzicielskim? Kto wprowadził Kartę Dużej Rodziny i szereg ulg?! To nie Twój mocodawca Kaczyński, tylko Kosiniak-Kamysz i poprzedni rząd.” – czytamy we wpisie.

“Twoja bezczelność nie zna granic, i to za nasze pieniądze… Ale rozliczymy Was co do złotówki!” – zakończył Motyka, nawiązując do słynnych już słów Piotra Zgorzelskiego, wicemarszałka Sejmu, który zapowiedział rozliczenie wszystkich 700 afer PiS.

Zaorane!