Bajki Morawieckiego. Śmieszniej już być nie może

Autor największej inflacji w najnowszej historii Polski, Mateusz Morawiecki opowiada, że dla jego rządu… najważniejsza jest sytuacja polskich rodzin. Mówi to szef rządu, który doprowadził do inflacji już znacznie przekraczających 15 proc.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Nie przeszkadza to jednak głosić propagandowych tez, że to niby PiS dba o „zwykłych” Polaków. W przeciwieństwie do opozycji, która ma na nich całkowicie nie zważać.

– Dla rządu Prawa i Sprawiedliwości najważniejsze jest wczucie się w sytuację polskich rodzin, a nie dbanie o rekordowe zyski wielkich instytucji finansowych. To diametralna zmiana, jaka zaszła w Polsce od czasów rządów PO – napisał Morawiecki na Facebooku.

Ciekawe, czy premier zauważył, że za czasów Platformy Obywatelskiej Polacy stawali się coraz zamożniejsi? Na przykład państwo nie musiało im dokładać do węgla na zimę, robić wakacji kredytowych, regulować cen żywności…