Gazeta Polska znalazła kolejnego winnego drożyzny. Nie Kaczyński, ale supermarkety

Fot.: Twitter

Pisowskie media mają swoich czytelników za idiotów. Gazeta Polska usiłuje bowiem Polakom wmówić, że winnym podwyżek jest nie Jarosław Kaczyńskiego i jego chora, błędna i szkodliwa polityka, ale… supermarkety. Tak przynajmniej wynika z okładki owego propagandowego pisemka.

Prawda wygląda zaś następująco: za brak węgla, cukru, drożyznę oraz inflację odpowiada partia, która rządzi od siedmiu lat w Polsce i nazywa się PiS. Jest to partia, której decyzje poskutkowały sponsorowaniem Gazety Polskiej poprzez dawanie reklam między innymi przez spółki skarbu państwa, a więc gazeta ma interes w tym by władzę chronić.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Tylko tyle i aż tyle. Miarą “sukcesów” Gazety Polskiej jest tusza Tomasza Sakiewicza. Nie jest zresztą jedynym “pączusiem” hołubionym przez PiS.

Na zdjęciu powyżej Sakiewicz konsumuje owoce konszachtów z władzą. A poniżej okładka, która jest ceną za owoce: