Kolejny polityk władzy potwierdza: węgla nie będzie! Palcie drewnem

Zima zapowiada się w Polsce bardzo ciężko. Polityk Solidarnej Polski przyznaje to wprost. Węgla nie będzie, może będzie trochę drewna.

“To element normalny, że Polacy ogrzewają się drewnem” – powiedział na konferencji prasowej niejaki Michał Gzowski, polityk partii Zbigniewa Ziobry, który pełni rolę rzecznika Lasów Państwowych. Stwierdził też, że w obliczu kryzysu energetycznego “przywracamy kulturę palenia drewnem”. Jest to szczyt bezczelności.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


W 2016 roku koalicja Solidarnej Polski i PiS zablokowała w Polsce rozwój wiatraków. Gdyby przez owe sześć lat wiatraki rozwijać, to dzisiaj mielibyśmy pod dostatkiem taniego prądu i każdy zimą mógłby grzać się bez problemu. Wiatraki działają cały rok a Polska jest bardzo korzystnie ukształtowana pod kątem geograficznym.

Bezczelny rzecznik Lasów Państwowych chce żebyśmy wrócili do czasów średniowiecza. A ceny drewna tez idą mocno do góry…