Biedronka strollowała nieudolny rząd PiS. Dzisiaj możesz iść na zakupy?

Zakaz handlu w niedzielę nie dotyczy bibliotek. W związku z tym sieć Biedronka otworzyła w kilkuset sklepach biblioteki i dzisiaj, od godziny 8:00 rano, można iść na zakupy. Nieudolna minister Marlena Maląg chce nasyłać na sklepy kontrole, Kaczyński się wścieka a Polacy cieszą, że w końcu ktoś znalazł sposób na durne pisowskie zakazy.

Biedronka strollowała nieudolny rząd PiS i znalazła sposób, by ulżyć Polakom w ich ciężkim losie. Zakaz handlu jest znienawidzony przez ludzi, którzy chcą normalnie iść coś kupić i nie zamierzają przepłacać na Orlenach czy Lotosach.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Zakaz handlu w niedzielę w istocie służył tylko swoim – czyli różnego rodzaju Obajtkom, Paryłom i Rydzykom, napędzając ruch na stajach. Biedronka to doskonale wyczuwa i trolluje pisowskich nieudaczników aż miło!

Sklepy (nie wszystkie jeszcze) będą otwarte od 8:00. Listę otwartych placówek można znaleźć w aplikacji Biedronki. Urzędnikom PiS przypominamy, że mają zakaz korzystania z tej aplikacji 😉