Mateusz Morawiecki jest tylko jednym z wielu marnych polityków PiS, certyfikowanym sądownie kłamcą. Prawdziwy problemem i zagrożenie dla Polski stanowi Jarosław Kaczyński. Prezes PiS ma w ręku realne narzędzia niszczenia kraju: TK Przyłębskiej, NBP Glapy SN i kilka innych instytucji.

Nie spełniają one dzisiaj swojej konstytucyjnej roli bo zostały podporządkowane faktycznemu władcy tego kraju, Jarosławowi Kaczyńskiemu. Dlatego zajmowanie się sprawą czy Morawiecki będzie odwołany czy powołany, czy pójdzie do tylnych ław, czy nie, nie ma sensu.

Reklamy

Morawiecki jest pionkiem, marnym graczem z wypalonymi doradcami.

Większym problemem jest to, że oszalały ze strachu Kaczyński zaczyna wykonywać ruchy, które zagrażają bezpieczeństwu naszego kraju, otwarcie zapowiadając wyjście Polski z Unii Europejskiej i podporządkowanie się Putinowi – co czynił przy pomocy Orbana, Le Pen i Salviniego. I nie są to żarty.

Na szczęście jego zaplecze już to zrozumiało i przestało realizować polecenia, ale Kaczyński pozostaje groźny, bo może wydawać polecenia.

W interesie wszystkich Polaków jest odsunięcie tego szaleńca od sterowania państwem i przykładny proces, prowadzony przez niezależnych prokuratorów i sędziów.

Poprzedni artykułZa chwilę w Polsce zabraknie cementu
Następny artykułWielka awaria elektrowni Jaworzno to efekt PiS. Kaczyński działa jak Kim Dzong Un