Paski w TVN mówią jak jest. Wszyscy musimy włączyć tą stację w domach

TVN przechodzi do mówienia jak jest już bez żadnego znieczulenia. Paski w tej telewizji mówią po prostu dosadnie jaka jest prawda. Dlatego obowiązkiem każdego z nas, komu zależy na tym, aby odsunąć Kaczyńskiego od władzy, jest wyłączenie dziadkom i rodzicom TVP oraz Polsatu oraz ustawienie wyłącznie TVN.

Paski TVN powinny być widoczne wszędzie tam, gdzie jeszcze ogląda się telewizje. Dość kłamstw, manipulacji i cenzury. Prawda jest potrzebna, bo tylko prawda otrzeźwi społeczeństwo i zmusi ludzi do myślenia.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


PiS musi zostać odsunięty za wszelką cenę od władzy, inaczej będziemy za chwilę poza Unią Europejską, za to w unii z Putinem. Kaczyński działa jak szaleniec, który gotów jest podpalić Polskę dla realizacji własnych chorych wizji. Jemu nie zależy: nie ma dzieci, rodziny, nie ma dla kogo żyć. Ma świadomość, że to koniec jego funkcjonowania na tym świecie. I zrobi wszystko, by się odegrać  na tych, którzy w jego urojeniach go skrzywdzili.

Dlatego musimy Kaczyńskiego się pozbyć. A zacząć jest bardzo prosto: telewizja. Kasujemy TVP, kasujemy Polsat, tylko TVN.