Szmata Kaczyńskiego wyrzygała się na kobietę. Kukiz ryje po dnie!

Paweł Kukiz
Paweł Kukiz

Człowiek bez twarzy.

Paweł Kukiz dostał furii na kobietę, która zasugerowała, że w kolejnych wyborach będzie starował z list PiS i nawiązała do jego głośnej deklaracji z przeszłości.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Podczas jednego z wystąpień Kukiz wypowiedział znamienne słowa, które z czasem zaczęli przytaczać jego przeciwnicy: “Jak zostanę politykiem, to naplujcie mi w ryj i mówcie do mnie szmato”.

Do tych właśnie słów odniosła się Monika Mesuret. Odnosząc się do pogłosek, że Paweł Kukiz w przyszłych wyborach parlamentarnych pojawi się na listach PiS, napisała: “Kukiz twierdzi, że dostał już propozycje startu PiSu. Niech idzie. Szmata”.

“Pod tweetem podpisywać się nie trzeba, bo nazwisko jest przy avatarze ale skoro już, to zapytam – Szmata to Pani panieńskie nazwisko czy ksywka z liceum” – rzucił do kobiety Kukiz.

Kukiz przyznał ostatnio w wywiadzie dla “Wydarzeń” Polsatu, że PiS zaproponowało u wystartowanie ze wspólnej listy w najbliższych wyborach parlamentarnych.