Unia Europejska to najlepsze co spotkało Polskę. Teraz Kaczyński chce to zniszczyć

“Takie małe przypomnienie: Unia Europejska to najlepsze co mogło spotkać ten kraj w tym wieku, a właściwie karton w którym żyjemy.

Dzięki niej możemy czuć się bezpieczni oraz pewni że karakan nie wprowadzi tutaj do końca dyktatury, dzięki niej mogliśmy poczuć się bardziej cywilizowani, dostać fundusze i się znacząco rozwinąć, szkoda tylko że od 7 lat nie mamy kompetentnego rządu który by mógł ten rozwój kontynuować i jeszcze iść na wojnę z tą wspólnotą, jednak wierzę, pewnie naiwnie, ale wierzę że przerwiemy te zapędy w przyszłym roku i przyjdzie ktoś kto naprawdę przynajmniej zachowa stabilność oraz będzie chciał współpracować i nie lecieć w kulki, żebyśmy przestali głupio tracić pieniądze przez nieudolnych ludzi w rządzie czego sobie i wam życzę.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Żadne dzbany i trolle z pisu, konfy czy innej solidarności tego nie zmienią, mogą się zapierać ale i tak to tylko tyle, można oczywiście ją krytykować i nie zgadzać się ze wszystkim, jednakże ten kto podważa obecność Polski w UE i bredzi coś o jakimś polexicie czy wątpi w to że jest nam potrzebna nie powinien nazywać się Polakiem. Zobaczcie jak radzi sobie chociaż taka Wielka Brytania po Brexicie i pomyślcie jak mogłoby to u nas wyglądać, dodam jeszcze że pewien kraj na wschodzie codziennie walczy o to by móc do tej wspólnoty wstąpić, tymczasem niektórym z taką łatwością przychodzi mówienie o tym żeby tę wspólnotę opuścić, to jest niesamowite, ale jak widać możliwe.

Na koniec chciałbym przytoczyć słowa swojego ulubionego trenera piłkarskiego Jurgena Kloppa na temat Unii: “Unia Europejska nie jest idealna, ale to najlepszy polityczny projekt, jaki mieliśmy. Historia pokazała, że kiedy jesteśmy razem, to możemy rozwiązywać różne problemy. Kiedy się rozdzielamy, zaczynamy walczyć ze sobą. Nie było sytuacji, w której podział stworzył sukces.” Pamiętajcie o tym zanim przyjdzie wam do głowy pomysł powiedzenia albo napisania o opuszczeniu tej wspaniałej wspólnoty.” – napisał jeden z internautów.

Święte słowa.

źródło: Wykop.pl