Historia i Teraźniejszość to szerzenie mowy nienawiści! Czas na pozew i zatrzymanie nakładu

W propagandowej książce PiS Historia i Teraźniejszość, który udaje podręcznik do szkół a w rzeczywistości jest pisowską wizją świata, znajdują się fragmenty nawołujące do nienawiści. Warto, żeby organizacja, która zajmuje się prawami dzieci lub po prostu rodzice, złożyli pilnie pozew z wnioskiem o zabezpieczenie w postaci zatrzymania całego nakładu.

Pisowski propagandowy wytwór autoryzowany przez Czarnka okazuje się być siewcą nienawiści. Po raz kolejny PiS stygmatyzuje ludzi, w tym przypadku dzieci, które urodziły się dzięki metodzie in-vitro, będącej często jedynym ratunkiem dla osób, które nie mogą mieć normalnie dzieci.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Pisowska wizja świata jest czarno-biała a nienawiść sączy się nawet z książek, które mają być dostarczane do szkół. Obrzydliwe są te Czarnkowe działania w edukacji. Można by pomyśleć, że pod postacią ministra kryje się diabeł, który ukazał na chwilę swoją prawdziwą twarz…