“Mądrości” Mazurek. To istna kopalnia memów!

Trzeba przyznać, że europosłanka PiS Beata Mazurek zdobyła sporą popularność w mediach społecznościowych. Chociaż zapewne nie taką, jaką chciała. Stała się bowiem źródłem memów.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Polityk PiS bezrefleksyjnie powiela bowiem tezy partyjnej propagandy. Nieudolnie je przy tym podkręcając. Dlatego jej wypowiedzi są takie komiczne.

– Benzyna tańsza, podobnie cukier, węgla nie zabraknie, magazyny gazu pełne, podatki obniżone, wkrótce 14-stka dla emerytów, wyprawka szkolna zapewniona. Martwię się o samopoczucie opozycji, ale życzę miłego weekendu – napisała kilka dni temu.

Ostatni wpis jest jeszcze bardziej zabawny.

– Hipokryzja opozycji nie zna granic. Krzyczą gdzie są pieniądze z KPO, a zrobili wszystko, aby Polska ich nie dostała. Wystarczy przypomnieć haniebne głosowania w PE lub słowa Trzaskowskiego i Bieńkowskiej. Oczywiście, linia zgodna z Berlinem – przekonuje Mazurek.

Boki można by zrywać, gdyby nie fakt, że Mazurek pozostaje europosłanką. Co ona w ogóle rozumie z prac Parlamentu Europejskiego?!