Donald Tusk nie przebiera w słowach. Po zniszczeniu przez powiązany dziwnymi układami z PiS podmiot Odry i przy ciągłym niszczę państwa polskiego mówi krótko:

Śnięte są nie tylko ryby w Odrze, śnięte jest całe państwo pod rządami Kaczyńskiego. PiS jest jak rtęć.

Reklamy

I to się niestety zgadza. Donald Tusk postawił tutaj w pełni trafną diagnozę. Państwo polskie zostało zniszczone przez sieć powiązań i bezwład decyzyjny. Miejsce ekspertów zajęli pisowscy aparatczycy, którzy razem ze swoimi kolegami z Solidarnej Polski niszczą ten kraj.

Tusk, Kosiniak-Kamysz oraz inni przywódcy opozycji powinni przejąć władzę i wziąć się do roboty. Czeka nas wiele lat odbudowy Polski.

Poprzedni artykułWody Polskie niezdolne do działania. Wiceprezes tej instytucji to mąż minister klimatu
Następny artykułW każdej dziedzinie rządy Kaczyńskiego kończą się katastrofą!