Czarnek w opałach. Zrzutka na pozew przeciwko pisowskim siewcom nienawiści odniosła gigantyczny sukces – 200 tysięcy na koncie!

Przemysław Czarnek w poważnych kłopotach. Zbiórka, zapoczątkowana przez jednego z rodziców dziecka urodzonego z in-vitro, której celem jest zebranie pieniędzy na pozew przeciwko ministrowi edukacji, okazała się ogromnym sukcesem. W ciągu jednego dnia zebrano ponad 200 tysięcy złotych a licznik bije coraz szybciej.

Polacy pokazują tymi wpłatami środkowy palec Czarnków i jemu podobnym. Nie ma zgody na stygmatyzowanie dzieci, które urodziły się dzięki in-vitro. Nie ma zgody na sianie nienawiści w Polsce. Nie ma zgody na kłamstwa w pisowskiej propagandowej książce HIT.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Autor zbiórki jeszcze nie zdecydował co zrobi z nadmiarowymi środkami, jednak internauci proponują aby złożyć do wniosek sądu o zakaz dystrybucji “Historii i teraźniejszości” – jest to książka, która nie powinna znaleźć się w szkołach.