Zgorzelski miażdży partię Kaczyńskiego w sprawie Odry: służby państwa całkowicie skapitulowały

Jeśli politycy PiS ogłaszają milion zł nagrody za wskazanie sprawcy zatrucia Odry, to pokazuje że służby państwa całkowicie skapitulowały. Takie są efekty nieudolnego, scentralizowanego zarządzania i odbierania kompetencji fachowcom – mówił Piotr Zgorzelski w telewizji TVN.

Rządzący skupiają się tylko na szukaniu sprawcy, co w obecnej sytuacji jest ważne, lecz nie najważniejsze. Do tego dojdziemy. Kluczowe jest natomiast sięgniecie po fachowców, by jak najszybciej zaradzić tej katastrofie ekologicznej – dodał Zgorzelski.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Ludowcy zwracają uwagę, że pomimo upływu wielu tygodni od pierwszych informacji o śniętych rybach, instytucje opanowane przez “fachowców” z PiS nie zrobiły nic by wykryć sprawców i zatrzymać skażenie. Jednocześnie ukrywano fakt zatrucia rzeki przed opinią publiczną co rodzi podejrzenia, że winna jest firma powiązana z PiS.