„Apel do trolli pisowskich i parapisowskich, w tym od szmateckiego. Nie brońcie partii, rządu, urzędników. Niczego nie da się bronić, tylko się ośmieszacie. Zastanówcie się nad sobą i ogarnijcie się.

PiS mógł zmieniać Polskę, a zostawi ją jako chlew z dykty obsrany gównem. PiS jest pierwszym rządem od 1989 r., kiedy w Polsce są niedobory takich produktów jak cukier i węgiel. Nie, że są drogie, ale wszędzie są, wystarczy pójść. Za PiS-u cukru białego i węgla nie ma, a w każdym razie nie dostanie się ich bez polackiego kombinowania. Taki znak czasów. Na Zachodzie jest, w Polsce nie ma.

Reklamy

Z kolei zasyfienie Odry jest nie tylko przejawem występujących od lat polackiego partactwa, potwierdzeniem bismarckowskiej „Polskiej Gospodarki”, ale wisienką na torcie nieudolności i marazmu Polski kaczyńsko-morawieckiej. Mamy pisowskich cwaniaczków i nieudaczników, a za rogiem czai się „Niemiec z Pomorza” ze swoją ekipą.
Los tego kraju jest nie do pozazdroszczenia.” – napisał jeden z internautów.

Wiadomo już, kto się kryje za wieloma kontami pisowskich trolli w sieci. Bardzo wieloma. Ujawnimy was, działaczki i działacze, jednego po drugim. Z imienia i nazwiska, pokażemy jak pracujecie, na przykład przy Alejach Ujazdowskich (pewien wysoki partyjniak chodzący z jednego budynku do drugiego z dwoma monitorami na biurku chyba się nie ucieszy), na przykład w Urzędzie Marszałkowskim w Lublinie, młoda pani, pełna ambicji by bronić PiS bo ma dużo pieniędzy i mało obowiązków oraz kochanka na wysokim stanowisku i szuka sobie chłopaka… Wszystko wyjdzie na jaw.

Ogarnijcie się, przeproście, złóżcie samokrytykę, skończcie z trollowaniem. Polska jest dzisiaj w tragicznej sytuacji i wasza komiczna działalność jej na pewno nie służy.

Poprzedni artykułPowtarza się przypadek respiratorów. Państwo PiS jest żenująco nieskuteczne wobec przestępców
Następny artykułAndrzej Duda kiedyś wiedział, kto odpowiada za rządy w Polsce. Dzisiaj zapomniał