Afera z tłumaczem: ta władza się posunie do wszystkiego byle okłamywać swoich obywateli i narażać ich zdrowie

“Ministrowi Środowiska Branderburgii zadano po polsku pytanie odnośnie tego, czy wykryli rtęć w rzece, polski, rządowy tłumacz przetłumaczył (znając ten rząd – celowo) pytanie na niemiecki przekręcając oryginalne znaczenie na “czy wykryto substancje żrące”, na co minister z Branderburgii zaprzeczył mówiąc, że “nigdy nic takiego nie powiedzieli” – no mamy paski do PiSowskich mediów, pytanie czy wykryto rtęć? Nigdy nic takiego nie powiedzieliśmy!

To jest kuźwa dramat i pokazuje, że ta władza się posunie do wszystkiego byle okłamywać swoich obywateli i narażać ich zdrowie. Nie wierzę, że tłumacz mógł popełnić tak kuriozalny błąd, sorry, ale widząc, co PiS odpierdziela od lat wygląda to na kolejne celowe zagranie i próbę kompromitacji naszego sąsiada i próbę uspokojenia paniki w Polsce – która jak najbardziej jest słuszna.” – napisał jeden z internautów.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Ta władza oszukuje ludzi na każdym kroku, nawet jeśli w grę wchodzi nasze życie i zdrowie.