Gdyby Kaczyński miał zdolność do samorefleksji: Cofasz politykę, gospodarkę, społeczeństwo do poziomu średniowiecza

Jesteś rządzącym Polską. Uczyłeś się historii i wiesz o tym, że najpierw rozbiory prowadziły Rosja, Prusy i Austro-Węgry. Wiesz, że później były ZSRR i III Rzesza w obawie przed Rosją i Niemcami, oraz utratą władzy, wymyślasz sprytny plan rozpierdalasz gospodarkę socjalem, niszczysz wszystkie możliwe sądy, obsadzasz najwyższe stanowiska marionetkami, plujesz na samorządy bo nie są prorządowe i oddajesz swoim ziomkom ich kompetencje.

Ogłaszasz budowę CPK, gdzie nie chodzi o to żeby je zbudować ale o to żeby budować i cały czas ciągnąć na to pieniądze. Tworzysz państwo opiekuńcze i dajesz ludowi tyle kasy, żeby nie zbankrutować zbyt szybko, ale nie za mało, żeby nie przestali na ciebie głosować
przejmij media rozwalając wiarygodność telewizji publicznej, rozpierdalając radio publiczne, zaczynając od trójki i niszcząc jakiekolwiek wiarygodne fakty w mediach… poza prognozą pogody.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Niszczysz zupełnie polską edukacje, każesz tworzyć pojebane podręczniki, likwidujesz gimnazja z dnia na dzień, nie obchodzi cię brak kadry nauczycielskiej, rozwalasz kompromis aborcyjny wyprowadzając ludzie na ulicę, ale jako ich lidera przedstawiasz jakiegoś oszołoma żeby nikt nie brał ich na poważnie (mając prezydenta marionetkę każesz mu rozwiązywać quizy o oposach).

Przychodzi pandemia? Nic mnie to nie obchodzi: teleporady, policjant ryba, “dlaczego pan jedzie do Łodzi?” Dudu rapuje, a minister robi podkrążone oczy: ludzie przecież to kupią
stosujesz politykę antyUE, zwalasz na nich winę za wysoką cenę prądu, gazu, węgla i wszystkiego co się tylko da (podczas gdy to twoja wina).

Wprowadzasz nowy ład, który jest do tego stopnia nieprzemyślany, że każesz księgowym liczyć to na korzyść pracownika kilkunastoma różnymi sposobami (bo Nowy Ład aktualizowany co tydzień). Powodujesz taką inflacje, jakiej nie było od bardzo dawna – taką, że nawet jebana tarcza ‘’anty’’inflacyjna nie potrafi tego kółka zniszczenia zatrzymać, tylko napędza całe to gówno jeszcze bardziej XD.

Naród jest mocno zdenerwowany, więc obiecamy im 100 zeta na nowy dekoder i tyle. Pomagasz Ukrainie na wojnie, żeby jakkolwiek ocieplić swój wizerunek, mamy hiperinflację i do wyboru: dowalić kredyciarzom albo rozpierdolić gospodarkę. Idziemy pośrodku: dowalamy kredyciarzom i jednocześnie rozpierdalamy gospodarkę tak, żeby przypadkiem nie stłumić inflacji. Pozwalasz swojemu spokrewnionemu ziomkowi wylewać ścieki do Odry, żeby nie płacił za śmieci. Nooo, ale Trzaskowski zanieczyścił Wisłę, pamiętamy!

Cofasz politykę, gospodarkę, społeczeństwo do poziomu średniowiecza, siedzisz obok czerwonego guziczka z popcornem i colą przed ekranem – oglądasz swoje dzieło, dumny w z siebie. Cel został osiągnięty. Twój kraj już jest bezpieczny przed Rosją i Niemcami. Nikt już tego kraju nie chce.

źródło: Wykop.pl