Poważna wpadka TVP dotyczącą Odry. Coraz głupsze programy

Państwowa telewizja polska powołuje się na opinie światowej klasy ekspertów w temacie katastrofy ekologicznej. W roli głównej – Rybak z 30 letnim stażem.

“Rybak z 30-letnim stażem pytany przez reporterkę TVP3 Szczecin o pomór ryb w Odrze uspokaja. – Sytuacja wraca do normy. Ale trzeba jeszcze poczekać – mówi i wskazuje na, jego zdaniem prawdopodobne, przyczyny śnięcia ryb. – Mówią, że to sinica – zauważa i dodaje, że wiele wskazuje na to, że tak jest. Jego zdaniem przyczyna masowego śnięcia ryb jest naturalna”.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


PiS broni się w sprawie Odry chociaż wiadomo, że to właśnie politycy tej partii zawiedli najbardziej zaufanie Polaków. Państwo PiS po prostu nie zadziałało po raz kolejny. Nikt nie ostrzegł ludzi, zatruto wszystkie ryby w Odrze. Nie wiadomo kto to zrobił, winnych rzekomo brak.

W rzeczywistości PiS to wszystko kryje. I tonie na Odrze. Po prostu tonie.