Owies, kukurydza, chrust. Polacy kombinują jak się ogrzać

W Polsce znacząco wzrosła sprzedaż owsa, kukurydzy a z lasów znika chrust. To efekt PiS, czyli obawa przed surową zimą i brakiem węgla. Bo węgla nas składach nie ma i wbrew temu co mówi PiS, nie będzie.

“Jeszcze rok temu, na mojej ulicy chwalili się kto ma jaki nowy piec na ekogroszek (na 20 domów 18 wymieniło), tej zimy było widać mega różnice, z kominów nie idzie dym, praktycznie 0, dzisiaj o tej porze jedni podłączyli się pod elektrociepłownie chodź wiedzą że wyjdzie ich to dużo drożej niż zeszłoroczny ekogroszek (w tym roku nie mogą kupić za normalne pieniądze, a na ten za 3.5 tysiąca ich nie stać) i teraz nowym tematem jest kto ma jakie patenty na te piece.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Kilku będzie dokładać drewna pospawali sobie takie ruszty, jeden drugiego przekonał żeby szyszki zbierać bo są mega kaloryczne i dwóch sąsiadów w weekendy jeździ do lasu na szyszki – przechodzą przez podajnik – ale dzisiaj jeden rozwalił system, zrobił kruszarko-rozdrabniarke do większości materiałów, zaprezentował karton, patyczki, OPONĘ xD, owe szyszki oraz węgiel orzech, a z miału który pozostaje po kruszeniu tego węgla ma robić jakieś brykiety pomieszane z innymi materiałami, bo akurat jest mechanikiem i ma prasę, Polak potrafi” – napisał jeden z internautów.

Zimą powietrze w Polsce będzie tragiczne.

źródło: Wykop.pl