Wolne demokratyczne wybory są już w Polsce niemożliwe?

“Wolne i demokratyczne wybory są nierealne, ponieważ zbyt wielu może stracić zbyt wiele. Jak wyobrażacie sobie niby wymianę wszystkich politruków, całego politbiura w TVP, pozycji Obajtka i wszystkich PiS-owskich pociotków na wszystkich szczeblach wszystkich możliwych przedsiębiorstw?

Jak miałby niby wyglądać taki przegrany wieczór wyborczy w TVP? W momencie, w którym wszyscy propagandziści uświadamiają sobie, że nie mają już o co walczyć? Diaz z Holecką zaczęliby nagle nadawać na swoich wczorajszych mocodawców? Kurski pożegnałby się ze swoim stołkiem?”

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


To opinia jednego z internautów. Rzeczywiście, istnieje zagrożenie, że PiS nie będzie chciał oddać władzy dobrowolnie, bowiem obawia się rozliczeń. Wiadomo jednak, że część posłów tej partii jest skłonna z opozycją negocjować oddanie władzy za bezkarność.

Wśród nich jest bardzo bliski współpracownik Kaczyńskiego, który spotykał się z niektórymi liderami opozycji.

Zapowiada się bardzo ciekawa jesień.