Szuranie po dnie. Nawet życzliwe Kaczyńskiemu sondaże pokazują klęskę PiS!

Po szeregu fatalnych dla PiS sondaży, pokazujących słabnące dosłownie z dnia na dzień notowania Zjednoczonej Prawicy, wyniki swoich badań opublikowała pracownia Social Changes.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Ponieważ badania były przeprowadzone dla jednoznacznie kojarzonego z PiS portalu wPolityce.pl są one wyraźnie życzliwe dla partii Kaczyńskiego. Nawet i one jednak nie są w stanie ukryć faktu, że zbliża się kres władzy Zjednoczonej Prawicy w Polsce.

Wiec gdyby wybory miały się odbyć w ciągu najbliższych dni, to Zjednoczona Prawica może liczyć na 39 proc. poparcia (sic!). Z kolei na Platformę Obywatelską chce głosować 28 proc. respondentów. Dalej znajduje się Lewica (9 proc.), Konfederacja (9 proc.) i Polska 2050 (8 proc.).

Jakby na to nie patrzył i nie rachował, PiS nie ma szans na kolejne, samodzielne utworzenie rządu. To już pewne, że po wyborach oddadzą władzę.