Bóg położył już kreskę na Kaczyńskim. Prezes PiS trafi za Odrę do piekła

Jeśli Bóg istnieje i jest Bogiem sprawiedliwym, to Jarosław Kaczyński jest skończony. Trafi do piekła na wieczne męki piekielne. Grzechów ma na sumieniu aż nadto. Od jeżdżenia piekielną limuzyną z diabelską cyfrą 666 w tablicy rejestracyjnej po śmierć setek tysięcy niewinnych zwierząt przez niekompetencje państwa PiS – uważa jeden z księży.

Bóg położył już kreskę na Kaczyńskim. Wiatr się odmienił a partia z Nowogrodzkiej jest skończona. Depisyzacja Polski będzie oznaczała tak potrzebne głębokie przemiany polityczne i społeczne, które wreszcie wyprowadzą Polskę na prawdziwe tory XXI wieku.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Dzisiaj potrzebujemy premiera, który mówi prawdę – jak premier Finlandii. Potrzebujemy odważnego prezydenta – jak prezydent Ukrainy. Potrzebujemy odpowiedzialnych polityków – menadżerów i naprawy całego państwa: uproszczenia prawa, naprawy systemu edukacji, obniżenia podatków…

Polska dzisiaj nie daje żadnych perspektyw. I przed nami wielkie zadanie aby to zmienić!