Polska Grupa Górnicza nie potrafi zrobić sklepu internetowego. Awaria za awarią

Polska Grupa Górnicza największe przedsiębiorstwo górnicze w Europie i największy producent węgla kamiennego w Unii Europejskiej nie jest w stanie zapewnić wystarczającej ilości węgla dla Polaków.

Ale nie tylko to. Spółka PGG nie potrafi nawet… zrobić sklepu internetowego. Odwiedzający sklep PGG regularnie widzą informację, że … nic nie działa. Tak oto za nasze pieniądze, za nasze podatki, bawią pisowscy decydenci. Oni siedzą w zarządach za miliony a my oglądamy efekty ich “pracy”.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Sklep internetowy PGG nie działa, nie ma węgla, zimą ludzie nie będą mieli czym palić a co robi Kaczyński? Opowiada dyrdymały o jakichś swoich kandydatach. Ten człowiek kompletnie nie sprawdza się w trudnych czasach. Trzeba być naprawdę chorym na umyśle, aby nie dostrzegać wagi problemów naszego kraju.

Katastrofa z węglem, z cukrem, wyniszczenie życia na Odrze a prezes PiS się bawi w politykę. Żenujące i odrażające!