Niepoważne państwo niepoważnego prezesa PiS.

Internauci bardzo ostro krytykują Jarosława Kaczyńskiego za uprawianie polityki w momencie największego kryzysu w historii naszego kraju.

“Jarosław Kaczyński zapowiedział pilne oświadczenie, a TVP postanowiła je transmitować. Inflacja jak w latach 90, inwestycje spadły do poziomu z 1996, obecny kwartał jest najgorszym jeśli chodzi spadek polskiego PKB w historii jego obliczania, nie ma węgla, a tam gdzie jest ma horrendalne ceny, jeśli sąsiedzi (czyt. Niemcy) nie pomogą, to nie będziemy mieć zimą gazu, bo PGNiG go nie zakontraktował na ten rok, katastrofa ekologiczna na Odrze, a służby odpowiedzialne za to, by do niej nie dopuścić lub minimalizować jej skutki spały przez 2 tygodnie, tematów jest sporo.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Tymczasem dziad wchodzi na mównicę i przez 2 minuty mówi, że popiera posła PiS Mareczka jakiegoś tam (obiboka, który nawet w Sejmie rzadko bywa), który będzie kandydował na prezydenta Rudy Śląskiej.” – napisał jeden z internautów.

No cóż, niepoważne państwo, niepoważny prezes, niepoważny PiS.