Senator Libicki mówi o winie firm zarządzanych przez PiS. Odra mogła pozostać czysta i nieskażona

Ludowcy uważają, że za zanieczyszczenie Odry i śmierć setek tysięcy zwierząt mogą odpowiadać pisowskie firmy, zarządzane przez polityków PiS. Wskazuje na to fakt, że partia Kaczyńskiego bardzo mocno próbuje zrzucić z siebie odpowiedzialność za tą katastrofę.

Ponurym chichotem losu będzie jak się okaże, że w ramach budowy silnego państwa PiS Odrę zanieczyściły państwowe przedsiębiorstwa, w których zarządach i radach nadzorczych zasiadają „kompetentni” nominaci obecnej władzy.” – powiedział senator Libicki.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Ludowcy podkreślają, że winę za zanieczyszczenie Odry ponosi przede wszystkim Mateusz Morawiecki, bo to jego rząd i jego odpowiedzialność. Śmierć tak ogromnej liczby zwierząt obciąża premiera oraz cały jego gabinet, z minister Anną Moskwą na czele. I to właśnie Moskwa będzie prawdopodobnie wkrótce odwołania i poświęcona politycznie.