Efekt PiS: Masz więcej pieniędzy, ale kupić możesz coraz mniej, a są rzeczy jak węgiel, których nie kupisz

Co to jest efekt PiS? To między innymi zmniejszenie wartości pieniędzy. Innymi słowy masz więcej na koncie lub więcej gotówki, ale nie możesz za nią kupić tego, czego chcesz, zupełnie jak za komuny. PiS dobija wartość polskich pieniędzy.

Za PSL i PO dwulitrowa butelka Coca Coli kosztowała około 4 zł. Obecnie ta sama butelka z tym samym napojem kosztuje 9 zł. Za PSL i PO pensja minimalna wynosiła 1600 zł, obecnie wynosi blisko 3000 zł. I co? Coli można kupić mniej.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Drożyzna PiS to nie jedyny efekt ich bycia u władzy. Dochodzi do tego brak możliwości kupienia niektórych produktów, takich jak węgiel. Bo węgla po prostu nie ma, podobnie jak do niedawna nie było cukru.

Pieniądze to nie wszystko. PiS drukując pieniądze i zarzucając rynek niszczy ich wartość. Efekt PiS rozlewa się po Polsce i rozwala gospodarkę. Banda nieudaczników i zwykłych głupców doprowadziła do tego, że Polska naprawdę znajduje się w ruinie.