PiS grozi Ziobrze. Terlecki: Koalicjanci wiedzą, że sami nie mają żadnych szans

Rozłam nadciąga?

– Wchodzimy w okres pewnego uspokojenia napięć wewnętrznych. Zbliżają się wybory, nasi koalicjanci doskonale wiedzą, że nie mają żadnych szans przy samodzielnym starcie w wyborach – stwierdził szef klubu PiS Ryszard Terlecki.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Wicemarszałek Sejmu przekonywał, że PiS poradziłby sobie bez Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobry. Podkreślił jednocześnie, że póki jest koalicja, to należy się jej trzymać.

– Zbliżają się wybory i naszym koalicjantom tym większym i mniejszym zależy, żeby być na listach PiS i pod tym szyldem dostać się do Sejmu oraz Senatu. Muszą więc brać pod uwagę, że jeżeli ta współpraca będzie jakoś podważana, to stanie pytanie, czy rzeczywiście ich kandydaci powinni znaleźć się na naszych listach – ostrzegł szef klubu PiS.

W ostatnich dniach członkowie Solidarnej Polski, w tym lider partii i wiceminister środowiska Jacek Ozdoba stwierdzili, że premier Mateusz Morawiecki pochopnie podjął decyzję o dymisji szefa GIOŚ.