Sytuacja nad Odrą nadal dramatyczna. Kolejne martwe ryby i ptaki

Zdjęcie, które widzicie powyżej, pochodzi znad Odry. Wykonał je jeden z internautów, który postanowił na własne oczy zobaczyć, jak to sytuacja wraca do normy, o czym kłamią ministrowie z premierem na czele i telewizja pisowska. Okazuje się, że jest bardzo źle.

Morawiecki twierdzi, że wszystko jest w porządku. Moskwa twierdzi, że zagrożenie minęło. TVP twierdzi, że wszystko jest winą innych, nie PiS. A prawdę widać powyżej. Katastrofa trwa a jej rozmiary powiększają się z każdym dniem. Ryby nadal masowo umierają. PiS doprowadził do największej katastrofy ekologicznej w historii Polski. Partia, która jest nastawiona wrogo do przyrody zniszczyła jedną z największych polskich rzek.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Do tego PiS kryje firmę i swoich polityków, którzy najpierw sprowadzili do śmierci setek tysięcy ryb, ptaków i zwierząt i mataczy w tej sprawie niczym mafia.

źródło: Wykop.pl