Dobry pomysł PSL: chcą taniego prądu dla firm

Ludowcy chcą, aby Sejm pilnie przyjął prawo, które zablokuje podwyżki cen energii dla firm. W ten sposób chce ratować miejsca pracy i konkurencyjność polskiej gospodarki. Ludowcy mają też pomysł jak produkować tani prąd.

Ceny energii dla przedsiębiorców stale rosną, a rząd PiS abdykował. Dlatego zgłaszamy ustawę zamrażającą podwyżki cen energii dla przedsiębiorców na poziomie z czerwca tego roku. Konieczne jest przyspieszone posiedzenie Sejmu i PILNE procedowanie tego projektu – mówił Władysław Kosiniak-Kamysz, prezes PSL.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Ludowcy przypominają również o swoim pomyśle produkcji energii na terenach wiejskich. W każdym powiecie miałyby powstać biogazownie, elektronie słoneczne i wiatrowe a Polacy powinni dostać możliwość budowy własnych źródeł energii. W ten sposób można by obniżyć ceny prądu o co najmniej połowę.