Gnije PiS, smród zatruwa Polskę

PiS nie ma już szans na trzecią kadencję i to jest dobra wiadomość. Zła jest taka, że każdy dzień tych ludzi u władzy to gorsza sytuacja Polaków.

Władza PiS gnije a smród, który przy tym powstaje zatruwa Polskę. Zatruwa dosłownie, bo pisowscy nieudacznicy doprowadzili do katastrofy ekologicznej na Odrze, zatruwa gospodarkę, która coraz gorzej funkcjonuje, zatruwa edukację, z której masowo odchodzą nauczyciele – jest coraz gorzej.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Gnijąca władza to także setki albo tysiące nieudaczników, rozlokowanych po różnych stanowiskach. Też zatruwają, normalne zdrowe państwo jakoś by funkcjonowało, ale pod rządami PiS funkcjonowania nie ma.

Służby specjalne atakują opozycję, internetowy hejterzy na usługach władzy albo będący władzą kłamią i plują dla utrzymania się na stołkach, robione są ogromne przewały. Oto Polska 2022.

Czas pozbyć się Kaczyńskiego. Jak najszybciej.