TVP Info przekracza rekordy głupoty. Ogromna inwestycja drogowa… 2 kilometry

TVP produkuje coraz głupsze materiały. “Kolejna ogromna inwestycja drogowa” okazuje się być marnym kawałkiem drogi o długości niecałych dwóch kilometrów. Najwyraźniej brakuje już propagandzie PiS o czym mówić, dlatego robią takie materiały.

TVP jest stacją, której nie należy oglądać, nie należy włączać. Właściwym sposobem postępowania jest usunięcie jej z telewizorów. Najlepiej jest zapewnić rodzicom czy dziadkom odpowiedni pakiet w kablówce i zablokować TVP kodem zabezpieczającym używanym normalnie dla blokowania programów dla dzieci.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Sytuacja, w której TVP produkuje takie propagandowe badziewie pokazuje jednak w jak złej sytuacji jest PiS. Nie ma sukcesów, są same afery i porażki. Nic dziwnego, że nawet dwa kilometry drogi urasta w tej sytuacji do jakiegoś niezwykłego wyczynu, godnego tytanów intelektu i wysiłku.

Dla PiS każdy kilometr to rzeczywiście ogromny sukces, bo za Tuska autostrady budowano setkami kilometrów.