Morawiecki głównym winnym katastrofy ekologicznej na Odrze. To on odpowiada za śmierć setek tysięcy ryb

Mateusz Morawiecki, premier – kłamca, ponosi pełną odpowiedzialność zarówno polityczną, jak i merytoryczno-operacyjną za katastrofę ekologiczną na Odrze. Jako szef państwa dopuścił do katastrofy wielkich rozmiarów i setek tysięcy ryb, płazów, ptaków i ssaków. To on jest winny.

Morawiecki po raz kolejny kłamał w sprawie Odry. Sytuacja jest patologiczna, bo rząd bezczelnie okłamywał Polaków i ukrywa dowody skażenia. Wszystko jest bardzo dobrze udokumentowane i to prawdopodobnie Morawiecki oraz jego nieudolni doradcy zaproponowali taktykę unikania odpowiedzi na pytania o Odrę.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Morawiecki powinien zostać zdymisjonowany już na początku sierpnia. Układ premiera – kłamcy jest dzisiaj bardzo słaby. Odpowiedzalnym, oprócz Morawieckiego, trzeba też wskazać Jarosława Kaczyńskiego. Trzęsący się ze strachu dyktator w pełni popiera kłamstwa, które serwuje Polakom rząd. Traktuje to jako metodę utrzymania się na stołku.