Szokujące ceny małpek. Setka już za ponad 8 zł!

100 ml 40% wódki Żołądkowej Gorzkiej kosztuje aż 8.29 zł. Bardzo wysokie podwyżki cen alkoholi to wynik inflacji. Tak zwany efekt PiS. Jest drogo a będzie coraz drożej.

Alkohol jest obłożony bardzo wysoką akcyzą. Jego wysokie ceny cieszą PiS, bo im społeczeństwo więcej pije, tym więcej pieniędzy wpływa do skarbu państwa. PiS swojego monopolu strzeże zazdrośnie, gdy jakieś kobiety z Koła Gospodyń Wiejskich częstowały ludzi na targu swoimi nalewkami, zaraz pojawił się urząd celny i chciał je aresztować.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


PiS jest partią antypolską i antyspołeczną. Drożyzna, wywołana przez Kaczyńskiego, nie dotyczy przecież tylko alkoholu. Dzisiaj w sklepie trudno coś kupić za 50 zł, zostawia się raczej 100 albo 200. Jednocześnie ludzie realnie zarabiają coraz mniej.

Podwyżka cen alkoholu to widomy znak kryzysu.