Dariusz Klimczak masakruje PiS w sprawie rolnictwa: rząd kłamie a rolnicy o tym wiedzą

Minister Henryk Kowalczyk wprowadza opinię publiczną w błąd, wysyłając list do sołtysów w którym pisze, że środki z KPO są uruchamiane. Te pieniądze, wbrew temu co pisze minister, przez działania rządzących, cały czas są zablokowane – mówił Dariusz Klimczak w jednym z programów TVP. Poseł PSL bardzo ostro skrytykował PiS.

Sytuacja na wsi jest coraz trudniejsza, a rolnicy to widzą. Dzisiaj minister Kowalczyk kłamie w listach do sołtysów, a poseł Porzucek z PiS nie jest w stanie wymienić nawet jednego sukcesu rządu w rolnictwie. Nie ma się czemu dziwić – dodał Klimczak.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


To Putinowi zależy na tym, by rozpowszechniać tak absurdalne i kłamliwe tezy, że UE zagraża suwerenności Polski – podsumował poseł PSL.

Ludowcy mają swój program dla obszarów wiejskich, który oznacza m.in. miejsca pracy i tanią energię oraz lepszą edukację. Pomysły PSL są chwalone przez ekspertów związanych z energetyką, edukacją i gospodarką, bo mogą się przyczynić do wzrostu gospodarczego w kraju.