Nie ma już scenariusza, w którym PiS utrzymuje władzę. Wszystkie sondaże to pokazują

Jarosław Kaczyński ma kolejne zmartwienie, tym razem najpoważniejsze. Wszystkie sondaże, poza tymi sfałszowanymi z TVPiS pokazują, że traci władzę. Nawet Super Express opublikował niedawno sondaż, z którego to wynika.

Platforma Obywatelska zdobyła w nim prawie 30% głosów, Polska 2050 Hołowni 12,25%, Lewica 9,36%, PSL 6,20% a PiS ledwo 34%. To oznacza koniec Kaczyńskiego przy czym mówimy o sondażu, który i tak poparcie dla PiS zawyża.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Sytuacja PiS jest tragiczna, bo Polacy nie tylko nie chcą tej partii ale żądają twardego rozliczenia. I postulat rozliczeń stanie jednym z głównych tematów kampanii wyborczej a pożywką dla niego będą między innymi lista ponad 700 afer PiS, lista 47 nowych podatków, które wprowadził PiS a także ogromne wynagrodzenia i wyciekające e-maile Dworczyka.

PiS już nie ma.