[Counter-Box id="1"]

Wiceminister Kaczmarczyk zrobił sobie wesele na pół tysiąca osób, które kosztowało go około 300 tysięcy PLN, dostał też prezent za 1,5 mln PLN. Jednak nic tu się nie zgadza i wygląda na to, że Solidarna Polska, z której pochodzi, będzie miała bardzo poważne problemy.

Kaczmarczyk z Solidarnej Polski zarabia po ostatnich zmianach 16 tysięcy PLN miesięcznie. Z tej pensji nie mógł zorganizować tak wystawnego wesela. Impreza kosztowała go zapewne ponad 300 tysięcy złotych, z uwagi bardzo drogi lokal, ponad pół tysiąca gości i mnóstwo atrakcji dla nich. Wystawne, bogate wesele zwróciło uwagę na finanse wiceministra.

Reklamy

I tu zaczynają się poważne problemy. Wiceminister ma gospodarstwo rolne, które przynosi rocznie dochód w wysokości 5 tysięcy złotych. Oznacza to, że sam ciągnik spłacał by się 300 lat. A gdzie inne koszty? Poza tym wiceminister z Solidarnej Polski… dzierżawi gospodarstwo. Nie ma swojego!

To jednak nie koniec. Takie same drogie ciągniki zakupiły wcześniej Wody Polskie, czyli instytucja, która nie poradziła sobie z problemem zatrucia Odry. Kupione identyczne modele, sztuk 35. Czyżby dodatkowy ciągnik był… rodzajem prezentu, ukrytego jako prezent? Czy kompetentne służby zbadały kto dostarczył ciągniki do Wód Polskich? Jak jeden z takich ciągników trafił do brata wiceministra? Mówimy o sprzęcie za 1,5 miliona złotych!

Bardzo podejrzane jest też to, że ciągnikiem już wcześniej jeździł Ziobro i właśnie Kaczmarczyk. Robili promocję tej firmie? Sam wiceminister wziął udział w filmie reklamowym ciągników!! Oto on:

Tych pytań jest oczywiście znacznie więcej. Potrzeba poważnego śledztwa. A poza wszystkim, organizowanie wystawnego wesela za kilkaset tysięcy złotych pokazuje, jak bardzo odrealniona jest władza, odklejona od problemów społeczeństwa. Jak lekceważy problemy zwykłych Polaków, jak nurza się w luksusie i pieniądzach, które nam zabiera.

Solidarna Polska pokazała swoją prawdziwą, obrzydliwą chciwą twarz, prymitywną i prostacką a jednocześnie zachłanną…

 

Poprzedni artykułSłużby państwa trzeba budować na nowo. Dzisiaj zawiodły, chronią PiS
Następny artykułJest kolejna afera! Kto ukradł pieniądze na monitoring Odry dwa lata temu?