Rosati trafnie ocenił Legutkę. Europosła PiS musiały zaboleć te słowa!

Zgodnie ze swoim zwyczajem europoseł PiS Ryszard Legutko w rozmowie z portalem wPolityce.pl  dał upust swojej niechęci do Unii Europejskiej. Co mu nie przeszkadza sprawować przez wiele lat mandatu posła do Parlamentu Europejskiego.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Nie widzę na razie żadnych sygnałów ze strony instytucji europejskich, które pokazywałyby, że stanowisko zostało złagodzone. A te ostatnie zagrywki, czyli stawianie jakichś nowych, kompletnie zaporowych, nie do przyjęcia warunków, nawet pokazują coś odwrotnego. Są to warunki nie do przyjęcia dla żadnego rządu. Bo żaden rząd nie może sobie pozwolić na to, żeby wprowadzić kompletny chaos prawny w swoim kraju – opowiadał Legutko.

Takiej odpowiedzi jednak się nie spodziewał. – Rząd PiS albo środki z KPO. Co wolicie? – skomentował słowa Legutki prof. Dariusz Rosati.

No właśnie, wybór należy do nas. Co wybierzemy?