Konrad Piasecki musi odejść. Dość symetrystów w niezależnych mediów

Konrad Piasecki z jakiegoś dziwnego powodu regularnie zaprasza do swoich programów członków PiS. Ostatnio gościł u niego jeden z najbardziej zakłamanych ludzi z PiS, czyli czeladnik piekarski Fogiel. Tymczasem jednym z warunków wygranej sił demokratycznych w wyborach jest odcięcie ludzi PiS od telewizji i mediów niezależnych.

Piasecki powinien zostać zwolniony z TVN natychmiast. Jego postawa wobec kłamstw i manipulacji, oszustw, złodziejstwa i afer PiS jest po prostu nie do przyjęcia dla zdrowo myślącego człowieka. Kierownictwo tej stacji nie powinno tolerować tego typu zachowań. I szkoda czasu na analizowanie z czego to wynika.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Rozmawianie z PiS na antenie to legitymizowanie ich kłamstw i niszczenia kraju. Piasecki realizuje tym samym (świadomie lub nieświadomie) scenariusz propagandowy, dla którego nie możemy mieć uzasadnienia.

Od dzisiaj do wyborów powinna obowiązywać zasada zero tolerancji dla PiS. Zero. Dlatego Piasecki musi odejść.